Vodotěsná řasenka L’Oreal Paris VoluminousLash Paradise

Vodotěsná řasenka L’Oreal Paris VoluminousLash Paradise

Popis

Vezměte si řasy do ráje! Naše 1. řasenka pro objemný objem & # amp; délka. Měkký vlnitý štětinový kartáč drží maximální recepturu pro dramatický objemový náboj. 200+ štětin chytí každý řas pro plný okrajový efekt. Vodotěsný hladký kluzný recept poskytuje hedvábný objem v jedné vrstvě. Řasy jsou na dotek lehce měkké. Ženy souhlasily: 3 ze 4 žen viděly objem a délku, 90% uvedlo, že to není vločka, 95% uvedlo, že to trvá celý den.

Smyslný objem a délka

Plně Lash Fringe, Feathery Soft

Měkký vlnitý štětinový štětec

Vodotěsný hladký klouzavý vzorec

Umístěte kartáč na základnu řas a jemně zametejte až ke špičce. Snadno se odstraňuje pomocí vodotěsného odstraňovače očního make-upu.

L’Oreal USA, Inc.

Varování

Hořlavý do sucha. Nepoužívejte v blízkosti ohně, plamene nebo tepla. Pro zajištění čistoty L’Oréal si tento produkt vyhrazte pro osobní potřebu. Aplikujte aplikátor hygienickou péčí, kterou dáváte svým očím. Tento produkt nikdy nepoužívejte v jedoucím vozidle. Ředitelku neřeďte vodou, slinami nebo jinými látkami. Po použití čepici pevně uzavřete. Pokud dojde ke změně zápachu nebo vzhledu, přestaňte jej používat. Nepoužívejte tento ani žádný jiný kosmetický prostředek pro oči, pokud je vaše oko poraněné, podrážděné nebo infikované. Poraďte se s lékařem.