CINEMA TAJNÉ Starter Kit pro make-up štětce

CINEMA TAJNÉ  Starter Kit pro make-up štětce

Co to je:

Cinema Secrets Makeup Brush Cleaner a sada na čištění cínu.

Co to dělá:

Vyčistěte své nástroje jako vizážistku pro profesionální použití s ​​touto sadou čistících prostředků pro make-up štětce pro kartáče. Okamžitě odstraňte usušený make-up ze štětců bez kapky vody. Konstrukce cínu má víčko s otočným víkem, které se pevně vejde, aby se zabránilo úniku, a je ideální pro ponoření kartáčů do hloubky čištění a kondicionování, které zanechávají vaše kartáče ultrasoft.

Tato sada obsahuje:

– 8 oz / 236 ml čisticí cín

– Čistič štětců s 8 oz / 236 ml

Co ještě potřebujete vědět:

Schváleno MUA pro rychlé sušení a silné čištění, které okamžitě odstraňuje všechny stopy krémů, pigmentů a vosků ze syntetických a přírodních štětin bez nutnosti opláchnutí.

Cinema Secrets Makeup Brush Cleaner je v oboru make-upů oblíbená kultura. Tento makeupový čistič, milovaný maskérkami pro své silné čisticí schopnosti a rychlý suchý čas, je vyhledáván make-upovými nadšenci, kteří každý den nosí make-up a obávají se, aby udržovali své kartáče v nejlepším stavu a bez choroboplodných zárodků a úlomků. Používá se na focení, natáčení a zákulisí jako zásadní krok v hygienických postupech profesionálních vizážistů. Cinema Secrets, Inc. je nezávislá společnost provozovaná v Los Angeles za posledních 30 let.